U Čističky 385, Mochov 250 87, Česká republika
+420 733 764 743 kontejnery(zavináč)caru.cz
Lodní, přepravní, skladovací a chladící kontejnery

Řešení pro chlazení a mrazení

Flexibilita. Skutečně univerzální řešení.

Chlazení i mrazení. Stohování. Vnitřní i vnější použití. Na rozdíl od jiných řešení, jako jsou mrazírny nebo chladírny, kontejner vyřeší všechny problémy. Díky tomu bude vše dle vašich přání. Efektivita. Nejúčinější mrazení a chlazení.

Stálá teplota. Vysoký poměr využití elektrické energie. Přeprava i skladování. Prodej i pronájem. Úpravy přímo pro Vás. Jaké jiné řešení to může nabídnout?
Jednoduchost. Zvládne to každý.

Žádná složitá obsluha. Stačí chvilka a už umíte skoro vše. Pokud si přece jen nevíte rady, stačí zavolat našemu odborníkovi.

Definice jednoduchého mrazení a chlazení

S kontejnerem už Vás netrápí složité a časově náročné skladování zboží, které potřebuje zůstat chlazené a mrazené. Je jen na vás, jak dlouho zboží v mrazírenském kontejneru zůstane. Přeprava už není nepříjemným problémem, který je třeba u mrazíren a chladíren složitě řešit. Vaše zboží vůbec neopustí kontejner, a přitom ho můžete poslat na druhou stranu světa. Záleží jen na vás.

Micro-link 3 – zcela nová technologie mrazení a chlazení

Nejefektivnější odpověď na zvyšující se ceny energie. Časem prověřená spolehlivost. Nabízí nevídané řešení pro snížení spotřeby energie a zároveň snížení emisí CO2. Micro-link 3 vám poskytuje spolehlivost a přesnost té nejmodernější technologie.

Rozsah teplot, které je těžké nevyužít

Potřebujete chladit nebo mrazit? A co kdybyste mohli obojí? Díky chladírenským a mrazírenským kontejnerům můžete během chvíle nastavit teplotu od – 25°C až do + 25°C, podobně jako u mrazíren a chladíren. Teplota v mrazírenském kontejneru je stálá, takže víte, že až se vrátíte, zboží bude v perfektním stavu.

Rozměry kontejneru záleží jen na vás

6 nebo 12 metrů dlouhý (28 a 57 m3). Šířka a výška jsou v podstatě stejné – přibližně 2,5 m. Existuje i speciální kontejner High Cube (objem až 68 m3). Ten má všechny vlastnosti mrazírenského kontejneru, ale je vyšší – měří skoro 3 m.